Polska firma w niemczech

Posiadanie własnej działalności gospodarczej, która będzie generowała dobre zyski to marzenie większości z nas. Aby odnieść sukces zawodowy, wiele osób decyduje się na emigrację za granicę, jednak nierzadko praca w odmiennych warunkach przerasta nasze możliwości. Spełnianie marzeń za granicą i posiadanie własnej firmy wbrew pozorom nie jest jednak niczym trudnym i wykonanie wszystkich formalności, które umożliwią nam wpisanie naszej filmy do oficjalnego rejestru, może być szybkie i bezproblemowe. Jeżeli mieszkasz na terenie Niemiec i szukasz pomocy w rejestracji polskiej firmy na terenie naszych zachodnich sąsiadów, to trafiłeś bardzo dobrze. Od wielu lat wspieramy bowiem Polaków, którzy chcą założyć własną firmę poza granicami naszego kraju, i okazujemy im profesjonalne oraz kompleksowe wsparcie w tym zakresie.

pomoc w zakładaniu firmy w Niemczech

Świadczone przez nas usługi cechują się profesjonalizmem, dzięki czemu wszystkie osoby, które chcą założyć własną działalność gospodarczą za naszą zachodnią granicą, mogą być pewne, że ich interesy spoczywają w dobrych rękach. Polska firma w Niemczech to marzenie wielu osób, jednak pragniemy zapewnić i uspokoić, że sam proces rejestracji firmy nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy bowiem posiadać działalność gospodarczą w Polsce, a następnie zarejestrować polską firmę w Niemczech w celach podatkowych. Rejestracja polskiej firmy w Niemczech jest możliwa, kiedy mamy dowód osobisty oraz adres zameldowania na terenie naszych zachodnich sąsiadów. Pomimo że rejestracja polskiej firmy do VAT w Niemczech jest naprawdę prosta, to dzięki naszej pomocy wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane w błyskawicznym tempie. Wieloletnia działalność na rynku sprawia, że jesteśmy w stanie sprawnie wprowadzić Cię na zagraniczny rynek i umożliwić współpracę z niemieckimi kontrahentami. Nasze usługi charakteryzują się nie tylko pełnym profesjonalizmem, ale również zawrotną szybkością, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć swoją pracę szybciej niż myślisz.

Flaga niemiecka na tle błękitnego nieba

Jakie usługi oferujemy?

Zakres naszych usług zawiera szereg niezbędnych kroków umożliwiających świadczenie usług w Niemczech. Jesteśmy w stanie sprawnie oraz rzetelnie wprowadzić Państwa na zagraniczny rynek

Ponadto, prowadzimy kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w związku z działalnością na terenie Niemiec.

Klient indywidualny

Dla osób pracujących na terenie Niemiec oraz Austrii, służymy pomocą w zakresie ubiegania się o zasiłki rodzinne, jak również składania deklaracji podatkowych.

Polska firma w Niemczech
Zakładanie polskiej firmy w Niemczech

Oferty B2B

W związku z wieloletnią współpracą z niemieckimi przedsiębiorcami, dysponujemy szeregiem zleceń od niemieckich firm w branży budowlanej oraz montażowej. Oferta B2B jest skierowana dla przedsiębiorców poszukujących współpracy z niezawodnymi potentami na niemieckim rynku.